LOMIDREVO JUNIOR 1+2

Kúpte obe časti komiksu LOMIDREVO JUNIOR a ušetrite 25% z ceny!

Ak máte záujem, len o prvý diel, kliknite sem.

Druhú časť nájdete tu.

štandardná cena: €20 –25 % €15
Dostupnosť: Skladom
LOMIDREVO JUNIOR 1+2
lomidrevo 1 a 2 produkt
ZADARMOZADARMO €20 –25 %

Podrobný popis

Čo je LOMIDREVO JUNIOR?

Tento komiks vznikal v rokoch 2018-2023 v hlave a pod rukami Matúša Teplického, ktorého môžete poznať ako autora spoločenskej hry Rozprávkari. Za 5 rokov prvý nápad o dojčati s nadľudskou silou narástol na 133 strán, stovky obrázkov a silný príbeh o rodine, priateľstve, knihách a o tom, ako sa líši dobro od zla.

Komiks voľne čerpá z tradícií slovenských rozprávok. Obsahovo nadväzuje na rozprávku od Pavla Dobšinského Lomidrevo alebo Valibuk, ktorá vyšla medzi rokmi 1880 a 1883. Kladie si otázku zvedavého dieťaťa - čo sa stalo potom, čo zazvonil zvonec?

A tak sledujeme najmladšieho člena rodiny Lomidrevovcov a jeho prvé dobrodružstvo, ktoré odhalí tmavé miesta rodinnej histórie, obnoví staré priateľstvá a predovšetkým predstaví magický svet Dobšinského rozprávok v novom, nezvyčajnom svetle.

A snáď ho priblíži aj novému publiku! Komiks Lomidrevo Junior je určený pre čitateľov všetkých vekových kategórii: deti i pre rodičov, ktorí ešte nezabudli, aké je byť dieťaťom, aj starých rodičov, ktorí by si radi spomenuli. Skrátka, rodinné čítanie.

Či už to bude váš prvý komiks, alebo stý, prajeme Vám a Vašim blízkym veselý zážitok a príjemné opakované čítanie.

Komiks je rozdelený do dvoch častí po 67 stranách, vo kompaktnom formáte A5 na kvalitnom papieri a v plnofarebnej tlači.

A aby to bolo pre Vás jednoduchšie, teraz ponúkame prvé vydanie komiksu ako špeciálnu ponuku - pri kúpe oboch dielov naraz ušetríte až 25% a zaplatíte iba 15 EUR vrátane poštovného a balného.